Top-6 philosophers

By kutsA
  • 384 BCE

    Арістотель

    Арістотель
    (Доба античності)
    Це не просто ім'я, а ціла епоха в історії людської думки. Його внесок у філософію, логіку, науку та інші сфери знань важко переоцінити. Ідеї Арістотеля протягом століть залишались домінуючими в західній цивілізації. Його праці вивчали в університетах, його думки коментували та інтерпретували видатні філософи.
  • 354 BCE

    Августин Блаженний

    Августин Блаженний
    (Доба сердньовіччя)
    Августин Блаженний, був одним із найвидатніших мислителів раннього християнства. Його вплив на формування західного християнства важко переоцінити.
    "Сповідь" – автобіографічна розповідь про його духовне становлення та навернення до християнства.
    "Про Град Божий" – твір про природу добра і зла, про два гради – земний і небесний.
    "Про Трійцю" – трактат про природу Бога як Трійці.
  • Рене Декарт

    Рене Декарт
    (17 ст.)
    Міркування про метод (1637): У цій роботі Декарт описав свій метод радикального сумніву, який він використовував, щоб прийти до певного знання. Він стверджував, що єдина річ, у якій ми можемо бути впевнені, це те, що ми існуємо, тому що ми здатні сумніватися у своєму власному існуванні. Ця робота вважається однією з найважливіших робіт у розвитку сучасної філософії.
  • Георг Вільгельм Фрідріх Гегель

    Георг Вільгельм Фрідріх Гегель
    (Німецький ідеалізм)
    Феноменологія духу (1807): Ця робота описує розвиток свідомості від її найпростіших форм до найскладніших. Гегель стверджував, що свідомість не є статичним продуктом, а швидше постійно розвивається та змінюється процесом.
  • Фрідріх Ніцше

    Фрідріх Ніцше
    (19 ст.)
    Так казав Заратустра(1883-1885): Ця філософська повість, можливо, найвідоміша робота Ніцше. Вона написана у формі віршів і притч і розповідає про подорож Заратустри, мудреця, який спускається з гір, щоб поділитися своїми знаннями зі світом. У книзі досліджуються теми, такі як надлюдина, воля до влади, вічне повернення та смерть Бога
  • Мартін Гайдеґґер

    Мартін Гайдеґґер
    (20 ст.)
    Буття і час(1927): Ця робота вважається основоположною працею екзистенціалізму. У ній Гайдеггер досліджує поняття буття, стверджуючи, що людське буття визначається його стосунками з часом. Він також досліджує поняття автентичного та неавтентичного життя.