1507188394184470114

SWRD

  • Period: 240 to 280

    НАЙСТАРІШИЙ МЕЧ У ЯПОНІЇ

    НАЙСТАРІШИЙ МЕЧ У ЯПОНІЇ
    Як відомо, найдавніші мечі, записані в Японії, були дарами королеви Хіміко з Китаю в 240 році до н.е. Приблизно 40 років пізніше в Японію було завезено більше залізних мечів з Китаю.
  • Period: Jan 1, 600 to Jan 1, 700

    5 СТОЛІТТЯ

    До 600-х років Японії було відомо, що виробляють власні мечі. Цей процес, швидше за все, був отриманий від китайських та корейських іммігрантів, однак деталі залишаються загадкою. Перші мечі, виготовлені Японією, називали чокуто. На відміну від японської катани, яка була зроблена пізніше в історії, ці мечі були прямими, і поодинокі.
  • Period: Jan 1, 700 to Jan 1, 800

    6 СТОЛІТТЯ

    Пізніше в 700-х роках японські ковалі створили унікальний метод затвердіння сталі. Цей метод, який освоїли мечі-ковалі, став у майбутньому японськими мечами.
  • Period: Jan 1, 794 to Jan 1, 1184

    ПЕРІОД ХЕЙАН

    Під час епохи Хейан японські ковалі створили новий метод кування меча з м'яким, легким ядром, але міцною, міцною зовнішньою поверхнею. Цей час відомий як епоха тачі, де стало звичайним для коваля меча підписати леза, які вони зробили. Найстаріший тахі з іменем і датою був зроблений Наміхірою Юкімаса в 1159 р. Н.
  • Period: Jan 1, 900 to Jan 1, 1000

    8 СТОЛІТТЯ

    До 8-го століття в Японії не були залишені прямі мечі, оскільки було створено новий дизайн криволінійних лез. Це було пов'язано зі зміною бойових дій в Японії того часу. Переважаюча японська війна змінилася від боротьби з солдатами до бойових дій. Ці вигнуті лопатки полегшили вершників, щоб намалювати свої мечі. Довгі, одноланцеві і вигнуті мечі були категоріями тахі. Існує багато форм мечів між чокуто і тачі, найпоширенішим з яких є когарасумару (подвійний, вигнутий меч).
  • Period: Jan 1, 1184 to Jan 1, 1333

    ЕРА КАМАКУРА

    Під час епохи Камакура, що з'явилася після епохи Хенія, японські ковалі меча зібралися в новій культурній столиці Камакура. Це призвело до того, що японський меч був більш яскравим і поширеним, частково через новий клас самураїв. Час Камакури часто називають золотим віком Ніхон-до (японський меч). Середній меч Камакури був ширше, ніж раніше, з різницею ширини ковзання в лопаті від дна до Кіссакі (точка).
  • Period: Jan 1, 1200 to Jan 1, 1400

    ТАТІ

    ТАТІ
    Тати відноситься до класу меча дайто (яп. 大刀, букв. «Великий меч») - в західних джерелах іноді помилково читають, як «дайкатана». Помилка відбувається через незнання про різницю між онним і куннім читанням ієрогліфів в японській мові; кунное читання ієрогліфа 刀 - «катана», а онное читання - «то:».
  • Period: Jan 1, 1334 to Jan 1, 1393

    ЕРА НАНБОКУЧА

    Епоха Нанбокучо була важливою в розвитку Ніхон-до. Як більше воєн воювало в Японії, потреба в мечах підскочила. Це також створило потребу у більшій кількості ножів. Зрештою, був створений довгий меч з двома руками, з двома руками. Цей меч називається nodachi, може бути використаний піхотинців для доставки смертельних ударів. Лезо може бути до 120-150 см завдовжки. Існували інші мечі довжиною понад 2 метри, проте це були урочисті. Пізніше нодачі було скорочено і використано як катана (одна рука).
  • Period: Jan 1, 1394 to Jan 1, 1466

    РАННІЙ МУРОМАТІ

    Коли потреба в солдатах зростала, воїни-воїни стали надзвичайно рідкісними, і більшість армійських військ складалася з воїнів-вершників. Хоча tachi все ще вироблялися, почалася ера katanas. Оскільки солдати з кінцями не були дуже поширеними на полі бою, Ніхон-ін змінився в дизайні, щоб відповідати солдатам. На відміну від старих прямих тахі, призначених для піхотинців, цей меч катани мав центр кривизни вперед. Вона також була скорочена від старого нодачі.
  • Period: Jan 1, 1394 to

    ЕРА МУРОМАТІ

    Епоха Муромачі (1394-1595) сильно вплинула на Ніхон. Ця епоха була наповнена війнами і може бути розділена на три основні періоди: ранній період Муромачі, середина періоду Муромачі і період пізнього муромаха.
  • Period: Jan 1, 1400 to Jan 1, 1500

    КАТАНА

    Катана з'явилася в XV столітті як наслідок еволюції таті (яп. 太 刀) і використовувалася до кінця XIX століття як традиційну зброю самурая, перш за все в комбінації (дайсе, яп. 大小. Букв. «Великий-малий») з коротким вакидзаси сето, букв. «малий меч»). Катана багато в чому схожа на більш ранній китайський меч мяо дао. Справжню японську катану легко дізнатися по лінії гарту (хамон, яп. 刃 文), пояснює застосуванням спеціальної техніки кування і загартування, а також рукояті (цука, яп. 柄),
  • Period: Jan 1, 1467 to Jan 1, 1554

    СЕРЕДНЯ ЕРА МУРОМАТІ

    Під час середини Муромачі період Ніхон-до був зроблений ще коротше, щоб збільшити рухливість армій. Цей період був, коли катана була в самому розквіті. Катана була коротким мечем з ріжучим краєм вгору. Це дозволило воїнам намалювати меч і вирізати одним рухом. За цей період 100 тисяч мечів було вивезено до династії Мін. Високий попит на мечі означав, що вони не можуть бути зроблені в тих самих високих стандартах, як раніше.
  • Period: Jan 1, 1555 to

    ПІЗНЯ ЕРА МУРОМАТІ

    Період пізнього Муромачі назавжди змінив обличчя японської війни. У 1543 р. Португальці ввели вогнепальну зброю до Японії. Це викликало революцію у війні. Навіть якщо б ці вогнепальна зброя була неточна і потребувала багато часу для завантаження, Ода Нобунага, потужний Дайме, використовував їх дуже ефективно. Під час битви під Нагашіно в 1573 р. Підняті війська клану Такеда були швидко знищені групою бойовиків. Зведені війська залишилися безсилі.
  • Period: to

    ЕРА ЕДО

    ЕРА ЕДО
    Епоха Токугава або період Едо дозволяли ковалям меч обмінюватися матеріалами і знаннями легше, проте мечі не вироблялися так часто, як раніше. Після Тойотомі Хідейосі Токугава Іеясу створив систему влади, яка тривала сотні років. Ця система забезпечувала мир, і виробництво мечів було знижено. Це було пов'язано з тим, що тільки самурайський клас мав можливість володіти мечами, тоді як для інших класів це було заборонено.
  • Period: to

    ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС

    ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС
    Коли впав Токугава, влада взяв імператор Мейдзі. Це почало період модернізації, відомий як Меджи-реставрація. Хайторейський едикт позбавив самураїв своїх старих прав, включаючи їхнє право носити джиші, пари мечів, які були ознакою їхнього соціального класу. З низькими мечами, мечі-ковалі повинні були знайти нове джерело доходу. Ринок мечів прийняв ще більший удар, коли американці заборонили виготовлення меча